Ens anem a Londres!

Actualizado: 25 ene 2019

Interpunct es prepara per explorar la capital britànica amb els seus estudiants de nivells d'anglés Flyers i B1 de Cambridge del 22 al 26 d'abril de 2019.


El mes d'abril realitzarem una visita de 5 dies a Londres, on organitzarem excursions per a descobrir els barris i atraccions turístiques més populars de la ciutat. A més, hem programat diferents activitats perquè els nostres alumnes posen en pràctica l'expressió oral i aprenguen a desembolicar-se en anglés en situacions reals.


Ens allotjarem en una casa privada en el centre de Londres, seguirem els seus costums gastronòmics i ens submergirem en la cultura anglesa per tindre una experiència britànica completa.


Per ajudar a sufragar les despeses del viatge, hem organitzat la rifa d'un Hoverboard Unotec Tec 2 valorat en 800 euros. El sorteig es realitzarà l'1 d'abril de 2019 i anunciarem el guanyador en les nostres xarxes socials. Si vos interessa participar en la rifa, tenim paperetes disponibles en la recepció d’Interpunct.


Tenim moltes ganes de viure esta aventura londinenca amb els nostres alumnes!